Co robimy

Doradzamy i wykonujemy instalacje alarmowe oraz inteligentnego domu


Inteligentny dom

Na bazie urządzeń Fibaro wykonujemy instalacje inteligentnego domu, które ułatwiają codzienne życie i zaoszczędzą pieniądze. System inteligentnego domu potrafi sterować alarmem, bramami, oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, podlewaniem ogrodowym, zamkiem do drzwi, klimatyzacją...oraz wiele innych możliwość.


Systemy alarmowe

Wykonujemy zaawansowane systemy alarmowe ochrony wewnętrznej, obwodowej, zewnętrznej. Monitoringu, kontroli dostępu, kable sensoryczne, aktywne bariery podczerwieni.

Korzystamy z urządzeń wiodących producentów. Dzięki temu instalacje i systemy opierają się o urządzenia najwyższej jakości.


System Fibaro

System FIBARO to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie w inteligentnej automatyce budynkowej. Technologia Z-Wave zastosowana w urządzeniach FIBARO umożliwia sterowanie wszystkim sprzętami elektrycznymi w obiekcie bez ingerencji w infrastrukturę budynku. Dzięki miniaturyzacji urządzeń system wyróżnia się spośród innych bezinwazyjną instalacją – mikromoduły instaluje się w istniejących gniazdkach i kontaktach, a dopracowane w każdym szczególe, estetyczne czujniki można zamontować w dowolnym miejscu i położeniu. Moduły są kompatybilne z każdą nawet najstarszą instalacją elektryczną. Centralki FIBARO komunikują się bezprzewodowo z urządzeniami i wysyłają im komunikaty do wykonania odpowiednich działań zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo Tobie i Twojej Rodzinie.